- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reparaţie şi întreţinere tehnică a automobilelor ANP pentru anul 2022
Servicii de reparaţie şi întreţinere tehnică a automobilelor ANP pentru anul 2022
Servicii de reparaţie şi întreţinere tehnică a automobilelor ANP pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Administrația Națională a Penitenciarelor
Fiscal code / IDNO
1006601001012
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 10:50:30 AM
Last edited
12/8/2021 3:34:09 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul nr.1: Servicii de reparație pentru Skoda Superb
în corespundere cu anuntul de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
35000 MDL
ID
158da4fc-8a3d-401f-b419-a8f4be4e24e9
Minimal step
350
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 11:46:24 AM Till 12/30/2022 11:46:24 AM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 2:00:00 PM
Lot name : Lotul nr.2: Servicii de reparație pentru Dacia Duster
în corespundere cu anuntul de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
64000 MDL
ID
019793dd-2492-4756-9ad4-5f34e3427c6e
Minimal step
640
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 11:54:53 AM Till 12/30/2022 11:54:53 AM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 2:18:30 PM
Lot name : Lotul nr.3: Servicii de reparație pentru Chevrolet Aveo
în corespundere cu anuntul de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
135000 MDL
ID
658ea956-9a82-4df0-bcea-91897d4ec29d
Minimal step
1350
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 12:00:51 PM Till 12/30/2022 12:00:51 PM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 2:37:00 PM
Lot name : Lotul nr.4: Servicii de reparație pentru Citroen Berlingo și Peugeot Partner
în corespundere cu anuntul de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
30000 MDL
ID
123392a1-ea8b-490d-becc-8a97841e018d
Minimal step
300
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 12:04:47 PM Till 12/30/2022 12:04:47 PM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 2:55:30 PM
Lot name : Lotul nr.5: Servicii de reparație pentru Ford Transit Bus 460 EF
în corespundere cu anuntul de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
18000 MDL
ID
076bbc23-1f48-4017-84d8-b5f07582773e
Minimal step
180
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 12:05:52 PM Till 12/30/2022 12:05:52 PM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 3:14:00 PM
Lot name : Lotul nr.6: Servicii de reparație pentru Mercedes Benz Vito
în corespundere cu anuntul de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
18000 MDL
ID
b6fd3c7a-1d86-4974-a177-314fcc07ba2c
Minimal step
180
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 12:06:37 PM Till 12/30/2022 12:06:37 PM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 3:32:30 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
300,000.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 12:09:32 PM - 11/20/2021 12:00:51 PM
11/15/2021 12:09:32 PM - 11/20/2021 12:00:51 PM
Bidding period:
11/20/2021 12:00:51 PM - 11/25/2021 10:00:00 AM
11/20/2021 12:00:51 PM - 11/25/2021 10:00:00 AM