- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de internet mobil 4G, inclusiv echipamente de rutare de tip Wi-Fi (pentru anul 2022)
Servicii de internet mobil 4G, inclusiv echipamente de rutare de tip Wi-Fi (pentru anul 2022)
Servicii de internet mobil 4G, inclusiv echipamente de rutare de tip Wi-Fi (pentru anul 2022)
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 10:42:37 AM
Last edited
11/15/2021 10:47:28 AM
MTender ID
CPV code
72400000-4
-
Servicii de internet
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de internet mobil 4G, inclusiv echipamente de rutare de tip Wi-Fi (pentru anul 2022)
Servicii de internet mobil 4G, inclusiv echipamente de rutare de tip Wi-Fi (pentru anul 2022)
Status
Active
Estimated value
37625 MDL
ID
c2680dd2-8acb-4589-b1d4-388f4eecb2db
Minimal step
150.5
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 10:45:01 AM Till 12/30/2022 10:45:01 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de internet mobil 4G, inclusiv echipamente de rutare de tip Wi-Fi (pentru anul 2022)
37625 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
37,625.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 10:47:28 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/15/2021 10:47:28 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 11:00:00 AM