- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produselor alimentare pentru semestrul I, anul 2022. (REPETAT)
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lotul 1 Pui broiler eviscerat, congelat -c/s , greutatea nu mai mică de 2 kg
HG nr.696 din 04.08.2010 HG nr.520, 22.06. 2010; HG nr.221,16.03.2009 Cutii de carton
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 1:00:00 PM
Lot name : Lot2 Pui broiler eviscerat ,refrigerat- c/s, greutatea nu mai mică de2 kg
HG nr.520, 22.06. 2010 Cutii de carton
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 1:18:30 PM
Lot name : Lot3 Pâine din făină de secară - c/s ,feliată, ambalată
HG 775 din 03.07.2007
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 1:37:00 PM
Lot name : Lot4Pâine din făină de grâu -c/s, feliată, ambalată
HG 775 din 03.07.2007
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 1:55:30 PM
Lot name : Lot5 Paste făinoase din grîu dur- c/s
HG 775 din 03.07.2007 HG 520 din 22.06.2010 Pungi- 1,0/5,0 kg
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 2:14:00 PM
Lot name : Lot6Crupe de griş- c/ s
Pungi- 1,0 kg HG 68 din 29.01.2009,HG 520 din 22.06.2010, GOST – 7022-97
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 2:32:30 PM
Lot name : Lot7Crupe de orz- c/s
Pungi -1,0 kg HG 520 din 22.06.2010,HG nr.1191din 23.12.2010
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 2:51:00 PM
Lot name : Lot 8Crupe de arpacaş - c/s
Pungi -1,0 kg HG 520 din 22.06.2010,HG nr.1191 din 23.12.2010
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:09:30 PM
Lot name : Lot9 Suc de tomate
Tetra Pak-1L HG1111 din 06.12.2010,HG 520 din 22.06.2010,HG 115 din 08.02.2013 SM 183:2003
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 12/31/2021 3:00:00 AM Till 8/1/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:28:00 PM
Procurement procedure documents
anuntul de participare
Technical specifications
11/12/2021 11:04:06 PM
17.11.2021 16:33
Response to clarification: Buna ziua! pâine din făină de secară integrală
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/12/2021 11:04:06 PM - 11/19/2021 1:00:00 PM
11/19/2021 1:00:00 PM - 11/26/2021 8:00:00 PM