- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mijloace de transport
Mijloace de transport pentru activități operaționale, patrulare și intervenție.
Mijloace de transport pentru activități operaționale, patrulare și intervenție.
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000196
Address
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/12/2021 8:09:14 PM
Last edited
11/12/2021 8:18:35 PM
MTender ID
CPV code
34100000-8
-
Autovehicule
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Mijloace de transport
Caracteristici de bază: - Tracţiune: 4x4 - Motorizare : Diesel - Capacitatea cilindrică motor: 1400-1600 cm3 - Putere motor: min 100 CP - Cutie de viteză : manuală /6+1trepte Dotări: - Roată de rezervă mărime standart; - Direcţie asistată electrică; - Funcție stop/start; - Proiectoare ceață; - Geamuri electrice față/spate; - Aer condiționat; - Închidere centralizată cu telecomandă; - Apărători noroi față și spate; - Scut protecție motor (metal); Caracteristici suplimentare: - Termen de garanţie min 3 ani ( sau 100 000 km); - Anul producerii: 2021 (automobil nou); - Culoarea – alb sau albastru.
Status
Active
Estimated value
6000000 MDL
ID
94f7edae-8eda-40a4-b464-9123a9d570fc
Minimal step
60000
Period of validity of the contract
From 12/8/2021 7:00:00 PM Till 12/31/2021 8:12:03 PM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Mijloace de transport
6000000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
6,000,000.00
MDL
Clarification period:
11/12/2021 8:18:35 PM - 11/24/2021 11:00:00 AM
11/12/2021 8:18:35 PM - 11/24/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/24/2021 11:00:00 AM - 12/6/2021 11:00:00 AM
11/24/2021 11:00:00 AM - 12/6/2021 11:00:00 AM