- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Confecționarea și asamblarea unui dulap conform specificațiilor tehnice
Confecționarea și asamblarea unui dulap conform specificațiilor tehnice
Information about the contracting authority
Name
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/12/2021 6:36:22 PM
Last edited
11/12/2021 6:42:18 PM
MTender ID
CPV code
39130000-2
-
Mobilier de birou
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul 1 – Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Confecționarea și asamblarea unui dulap conform specificațiilor tehnice
Procurement procedure documents
anunț_de_participare_mobilier prima casa.signed.signed.signed.pdf
Anunțul de participare
Award documentation
11/12/2021 6:42:18 PM
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Award documentation
11/12/2021 6:42:18 PM
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
F3.3_formularul_informativ
Award documentation
11/12/2021 6:42:18 PM
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
F3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic
Award documentation
11/12/2021 6:42:18 PM
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
F3.6_declataria privind conduita etica
Award documentation
11/12/2021 6:42:18 PM
No questions posted
Lot name : Lotul 1 – Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
25000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
25,000.00
MDL
Clarification period:
11/12/2021 6:42:18 PM - 11/14/2021 11:00:00 AM
11/12/2021 6:42:18 PM - 11/14/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/14/2021 11:00:00 AM - 11/16/2021 3:00:00 PM
11/14/2021 11:00:00 AM - 11/16/2021 3:00:00 PM