- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ PENTRU ANUL 2022 , CONFORM NECESITĂȚILOR
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ PENTRU ANUL 2022 , CONFORM NECESITĂȚILOR
Information about the contracting authority
Name
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Fiscal code / IDNO
1003600032782
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/12/2021 5:25:41 PM
Last edited
3/4/2022 5:02:45 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de pază fizică pentru anul 2022 începănd cu 01.01.2022
Servicii de pază fizică pentru anul 2022 începănd cu 01.01.2022 Va fi asigurată paza sediilor, parcării, a bunurilor și transportului de serviciu, reglementează accesul persoanelor și evidența intrării/ieșirii transportului. Vărsta gadianului : pînă la 63 ani/
Status
Canceled procedure
Estimated value
820000 MDL
ID
47e183f7-6611-42a3-ae08-bc3d23930dcc
Minimal step
8200
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 5:29:45 PM Till 12/30/2022 5:29:45 PM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
820,000.00
MDL
Clarification period:
11/12/2021 5:35:56 PM - 11/22/2021 1:00:00 PM
11/12/2021 5:35:56 PM - 11/22/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
11/22/2021 1:00:00 PM - 12/3/2021 5:00:00 PM
11/22/2021 1:00:00 PM - 12/3/2021 5:00:00 PM