- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Information about the contracting authority
Name
Baza de păstrare combustibil a AN
Fiscal code / IDNO
1006601002673
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/12/2021 4:43:47 PM
Last edited
11/17/2021 4:00:49 PM
MTender ID
CPV code
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Status
The procedure did not take place
Estimated value
66250 MDL
ID
16672659-f8fa-496e-9fb9-461476b292b8
Minimal step
662.5
Period of validity of the contract
From 11/19/2021 4:50:18 PM Till 12/30/2021 4:50:18 PM
Link to tender
Tender start
From 11/18/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-anunt de participare servicii defectoscopie
Award documentation
11/12/2021 4:50:28 PM
anexa 21 caiet de sarcini rezervoare.docx
-caiet de sarcini rezervoare
Award documentation
11/12/2021 4:50:28 PM
anexa 22 specificaţii tehnice defectoscopie.docx
-specificaţii tehnice defectoscopie
Award documentation
11/12/2021 4:50:28 PM
anexa 23 specificaţii de preț defectoscopie.docx
-specificaţii de preț defectoscopie
Award documentation
11/12/2021 4:50:28 PM
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-anunt de participare servicii defectoscopie
Award documentation
11/12/2021 4:50:28 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
66,250.00
MDL
Clarification period:
11/12/2021 4:50:28 PM - 11/15/2021 4:00:00 PM
11/12/2021 4:50:28 PM - 11/15/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
11/15/2021 4:00:00 PM - 11/17/2021 4:00:49 PM
11/15/2021 4:00:00 PM - 11/17/2021 4:00:49 PM