- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/12/2021 4:10:14 PM
Last edited
11/15/2021 12:03:18 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Procurement procedure documents
caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol.docx
Caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol
Technical specifications
11/12/2021 4:13:15 PM
caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol.docx
Caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol
Technical specifications
11/15/2021 12:03:18 PM
Daca se poate referitor la lucrari electrice , in caetul de sarcin se referea la biroul 1 si biroul 2?
15.11.2021 09:59
Response to clarification: Solicităm să formulați întrebarea clar pentru a obține un răspuns concludent.
la lucrarile de iluminare in caet de sarcini se repeta de doua ori ,p7 p8 p9
este o gresheala ? se repeta de doua ori aceleasi volume
15.11.2021 12:03
Response to clarification: a fost modificat caietul de sarcini
Добрый день. Скажите пожалуйста гарантия на выполненные работы сколько должна быть ?просим указать цифру в месяцах или годах , так как данная информация отсутвует в anunt de participare. Спасибо.
16.11.2021 08:46
Response to clarification: 5 ani
Lot name : Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
45500 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
45,500.00
MDL
Clarification period:
11/12/2021 4:13:15 PM - 11/16/2021 12:03:18 PM
11/12/2021 4:13:15 PM - 11/16/2021 12:03:18 PM
Bidding period:
11/16/2021 12:03:18 PM - 11/18/2021 12:03:18 PM
11/16/2021 12:03:18 PM - 11/18/2021 12:03:18 PM