- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
SERVCII FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ PENTUR ANUL 2022 CONFORM NECESITĂȚILOR
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : SERVICII FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ PENTRU ANUL 2022
SERVICII FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ PENTRU ANUL 2022 CONFORM NECESITATILOR
Status
Estimated value
ID
Procurement procedure documents
15.11.2021 10:22
Response to clarification: Buna ziua. Informatia privind Prestatorul serviciilor de funizarea a energiei electrice către IP CREPOR o gasiti pe pagina www.tender.gov.md directoriul Transparenta, rubrica Contracte atribuite
15.11.2021 10:29
Response to clarification: Buna ziua. Brocedura data se desfășoară intru respectarea prevederiloor art.7 al Legii 131/2015 și Legii nr. 74 din 21.05.2020
16.11.2021 17:01
Response to clarification: Actiunile ulterioare vor fi desfășurate în conformitate cu prevederile Legii 131/2015 . HG 10 din 20.01.2021
16.11.2021 17:02
Response to clarification: Acțiunile ulterioare sunt decise de grupul de lucru pentru achiziții care activeaza in conformitae cu HG 10 din 20.01.2021
The procedure did not take place
Estimated value without VAT11/12/2021 3:23:14 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 12/2/2021 11:00:00 AM