- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/12/2021 1:05:56 PM
Last edited
11/12/2021 1:09:22 PM
MTender ID
CPV code
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
10220 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
10,220.00
MDL
Clarification period:
11/12/2021 1:09:22 PM - 11/15/2021 3:00:00 PM
11/12/2021 1:09:22 PM - 11/15/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
11/15/2021 3:00:00 PM - 11/18/2021 3:00:00 PM
11/15/2021 3:00:00 PM - 11/18/2021 3:00:00 PM