- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/11/2021 6:02:01 PM
Last edited
11/19/2021 6:30:12 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Status
Canceled procedure
Estimated value
1862750 MDL
ID
53b010fe-4f6a-429c-a82a-c3aaf7a4908c
Procurement procedure documents
Conform anuntului de participare se solicita acoperirea statiilor PECO in marime de 90 % pe intreg teritoriul RM. Avind in vedere ca sediile oficiilor fiscale raionale se afla in centrele raionale, cerinta respectiva se refera la situarea benzinariilor la fel in centrele raionale?
18.11.2021 16:41
Response to clarification: Bună ziua, cerința respectivă privind acoperirea stațiilor PECO în mărime de 90 %, se referă la lista anexată conform Anexei nr.1.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,862,750.00
MDL
Clarification period:
11/11/2021 6:15:49 PM - 11/22/2021 6:00:00 PM
11/11/2021 6:15:49 PM - 11/22/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/22/2021 6:00:00 PM - 11/29/2021 9:00:00 AM
11/22/2021 6:00:00 PM - 11/29/2021 9:00:00 AM