- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/11/2021 11:24:25 AM
Last edited
11/11/2021 11:41:57 AM
MTender ID
CPV code
50324100-3
-
Servicii de întreţinere a sistemelor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Panou DSC 585 – 2 buc. Senzor PIR – 5 buc. Senzor de fum – 30 buc. RIP 12V/3A – 1 buc. Sirenă sonoră – 2 buc. Acumulator 12V/7Ah – 3 buc. Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Status
Active
Estimated value
10100 MDL
ID
3650deb0-7d85-4205-8147-6d36aeafd612
Minimal step
101
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 11:40:31 AM Till 12/30/2022 11:40:31 AM
Link to tender
Tender start
From 11/18/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anexa la anuntul de participare.signed.pdf
Anexa la Anunt de participare.pdf
Award documentation
11/11/2021 11:41:57 AM
anexa la anuntul de participare.docx
Anexa la Anunt de participare.word
Award documentation
11/11/2021 11:41:57 AM
documentatia standard.signed.pdf
Documentatia standard.pdf
Award documentation
11/11/2021 11:41:57 AM
No questions posted
Lot name : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
10100 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
10,100.00
MDL
Clarification period:
11/11/2021 11:41:57 AM - 11/13/2021 10:00:00 AM
11/11/2021 11:41:57 AM - 11/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/13/2021 10:00:00 AM - 11/17/2021 10:00:00 AM
11/13/2021 10:00:00 AM - 11/17/2021 10:00:00 AM