- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/11/2021 11:18:27 AM
Last edited
11/11/2021 11:25:25 AM
MTender ID
CPV code
50324100-3
-
Servicii de întreţinere a sistemelor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Status
Active
Estimated value
10095 MDL
ID
d8184849-7601-49f3-a16d-c7b2d03b41ec
Minimal step
100.95
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 11:23:39 AM Till 12/30/2022 11:23:39 AM
Link to tender
Tender start
From 11/18/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
10095 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
10,095.00
MDL
Clarification period:
11/11/2021 11:25:25 AM - 11/12/2021 3:00:00 PM
11/11/2021 11:25:25 AM - 11/12/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
11/12/2021 3:00:00 PM - 11/17/2021 10:00:00 AM
11/12/2021 3:00:00 PM - 11/17/2021 10:00:00 AM