- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Consumabile medicale pentru aparatul BBRAUN OMNI de tip închis pentru anul 2022
Consumabile medicale pentru aparatul BBRAUN OMNI de tip închis pentru anul 2022
Consumabile medicale pentru aparatul BBRAUN OMNI de tip închis pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/9/2021 3:56:10 PM
Last edited
11/9/2021 4:01:37 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1 – Consumabile medicale pentru aparatul BBRAUN OMNI de tip închis pentru anul 2022
Consumabile medicale pentru aparatul BBRAUN OMNI de tip închis pentru anul 2022
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lot 1 – Consumabile medicale pentru aparatul BBRAUN OMNI de tip închis pentru anul 2022
2244166.67 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,244,166.67
MDL
Clarification period:
11/9/2021 4:01:37 PM - 11/19/2021 11:00:54 AM
11/9/2021 4:01:37 PM - 11/19/2021 11:00:54 AM
Bidding period:
11/19/2021 11:00:54 AM - 11/30/2021 10:00:00 AM
11/19/2021 11:00:54 AM - 11/30/2021 10:00:00 AM