- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Information about the contracting authority
Name
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Fiscal code / IDNO
1003600150602
Address
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/9/2021 3:10:10 PM
Last edited
11/10/2021 10:42:11 AM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Procurement procedure documents
Care documente intra in setul pentru depunerea ofertei
11.11.2021 09:59
Response to clarification: este de ajuns doar oferta
Va rugam sa explicati despre care parametre a fluxului radiologic aveti nevoie
11.11.2021 10:02
Response to clarification: luați legătura cu specialistul ca să vă explice 079 485 031
Lot name : Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
15000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
15,000.00
MDL
Clarification period:
11/9/2021 3:12:05 PM - 11/12/2021 10:02:45 AM
11/9/2021 3:12:05 PM - 11/12/2021 10:02:45 AM
Bidding period:
11/12/2021 10:02:45 AM - 11/17/2021 3:32:45 AM
11/12/2021 10:02:45 AM - 11/17/2021 3:32:45 AM