- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Information about the contracting authority
Name
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Fiscal code / IDNO
1003600150602
Address
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/8/2021 2:01:38 PM
Last edited
11/8/2021 5:14:53 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Procurement procedure documents
Ce lățimea au varfurile?
09.11.2021 14:49
Response to clarification: 0.2mm
Conectorul cărui sistem trebuie să aibă cablul să intre în dispozitivul electrochirurgical??
09.11.2021 14:49
Response to clarification: Cablul trebuie sa fie compatibilcu unitatea de coagulare Aesculap.
Lot name : Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
100000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
100,000.00
MDL
Clarification period:
11/8/2021 2:04:03 PM - 11/9/2021 3:00:00 PM
11/8/2021 2:04:03 PM - 11/9/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
11/9/2021 3:00:00 PM - 11/12/2021 9:00:33 AM
11/9/2021 3:00:00 PM - 11/12/2021 9:00:33 AM