- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
SERVICII DE FURNIZARE GAZE NATURALE
SERVICII DE FURNIZARE GAZE NATURALE PENTRU PERIOADA ANULUI 2022
SERVICII DE FURNIZARE GAZE NATURALE PENTRU PERIOADA ANULUI 2022
Information about the contracting authority
Name
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Fiscal code / IDNO
1003600032782
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/8/2021 10:11:47 AM
Last edited
11/29/2021 11:00:02 AM
MTender ID
CPV code
65200000-5
-
Distribuţie de gaz şi servicii conexe
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : SERVICII DE FURNIZARE A GAZELOR NATURALE
SERVICII DE FURNIZARE A GAZELOR NATURALE CONFORM NECESITĂȚILOR IP CREPOR PENTRU ANUL 2022
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1100000 MDL
ID
ac8aa6d1-8cdf-4380-b03b-93450666e163
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,100,000.00
MDL
Clarification period:
11/8/2021 10:21:51 AM - 11/19/2021 10:00:00 AM
11/8/2021 10:21:51 AM - 11/19/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/19/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM