- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea îmbrăcămintei
Achiziționarea îmbrăcămintei conform caiet de sarcini
Achiziționarea îmbrăcămintei conform caiet de sarcini
Information about the contracting authority
Name
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Fiscal code / IDNO
1007601010530
Address
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
stradela Haltei 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/4/2021 9:05:02 PM
Last edited
11/5/2021 11:11:02 AM
MTender ID
CPV code
18300000-2
-
Предметы одежды
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea îmbrăcămintei
Achiziționarea îmbrăcămintei
Procurement procedure documents
Maiou femei - cu bretele late sau inguste?
07.11.2021 20:43
Response to clarification: inguste
Chiloti barbati - boxeri sau slip?
07.11.2021 20:44
Response to clarification: Boxeri
Ciorapi femei sau barbati?
Din ce tip de tesetura?
07.11.2021 20:48
Response to clarification: Ciorapi femei și barbati tip de bumbac
Pijamale cu mineca lunga sau scurta?
08.11.2021 17:56
Response to clarification: Cu mânecă lungă
Caciuli groase de iarna sau de toamna?
08.11.2021 17:57
Response to clarification: Căciuli de iarnă
Izmene barbatesti cu manjeta jos?
08.11.2021 17:57
Response to clarification: nu este obligatoriu, dar ar fi de preferat
Scurtele barbatesti / femeiesti cu gluga sau fara?
09.11.2021 11:15
Response to clarification: Ar fi de dorit sa fie cu glugă
Este obligatoriu certificat de conformitate sau se poate si avizuri sanitare?
09.11.2021 11:16
Response to clarification: nu este obligatoriu
Lot name : Achiziționarea îmbrăcămintei
58582.6 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
58,582.60
MDL
Clarification period:
11/4/2021 9:09:36 PM - 11/10/2021 11:16:44 AM
11/4/2021 9:09:36 PM - 11/10/2021 11:16:44 AM
Bidding period:
11/10/2021 11:16:44 AM - 11/13/2021 11:16:44 AM
11/10/2021 11:16:44 AM - 11/13/2021 11:16:44 AM