- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului Căminului nr.2, amplasat pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului Căminului nr.2, amplasat pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului Căminului nr.2, amplasat pe teritoriul Ministerului Apărării
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/4/2021 7:04:33 PM
Last edited
11/4/2021 7:06:57 PM
MTender ID
CPV code
45261210-9
-
Lucrări la învelitoarea acoperişului
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului Căminului nr.2, amplasat pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului Căminului nr.2, amplasat pe teritoriul Ministerului Apărării
Procurement procedure documents
anunț de participare omf nr 69_2021, acoperiș cămin nr.2 ma.pdf
-
Tender notice
11/4/2021 7:06:57 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație capitală a învelitorii acoperișului Căminului nr.2, amplasat pe teritoriul Ministerului Apărării
249000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
249,000.00
MDL
Clarification period:
11/4/2021 7:06:57 PM - 11/6/2021 12:00:00 AM
11/4/2021 7:06:57 PM - 11/6/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
11/6/2021 12:00:00 AM - 11/9/2021 8:30:00 AM
11/6/2021 12:00:00 AM - 11/9/2021 8:30:00 AM