- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/4/2021 6:55:19 PM
Last edited
11/4/2021 7:00:58 PM
MTender ID
CPV code
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
170000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
170,000.00
MDL
Clarification period:
11/4/2021 7:00:58 PM - 11/6/2021 12:00:00 AM
11/4/2021 7:00:58 PM - 11/6/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
11/6/2021 12:00:00 AM - 11/8/2021 8:30:00 AM
11/6/2021 12:00:00 AM - 11/8/2021 8:30:00 AM