- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/4/2021 6:37:06 PM
Last edited
12/16/2021 10:13:35 AM
MTender ID
CPV code
71220000-6
-
Servicii de proiectare arhitecturală
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Status
Canceled procedure
Estimated value
290000 MDL
ID
3116c06d-afb9-4070-aac4-fb649b42854d
Minimal step
2900
Period of validity of the contract
From 11/29/2021 9:00:00 AM Till 12/17/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/17/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentația standard lucrări și servicii nr.69_21 servicii de proiectare.docx
-
Award documentation
11/4/2021 6:48:03 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
290,000.00
MDL
Clarification period:
11/4/2021 6:48:03 PM - 11/11/2021 9:30:00 AM
11/4/2021 6:48:03 PM - 11/11/2021 9:30:00 AM
Bidding period:
11/11/2021 9:30:00 AM - 11/17/2021 1:00:00 AM
11/11/2021 9:30:00 AM - 11/17/2021 1:00:00 AM