- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament și accesorii pentru computer
Procurarea echipament și accesorii pentru computer
Procurarea echipament și accesorii pentru computer
Information about the contracting authority
Name
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Fiscal code / IDNO
1008602002261
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/3/2021 4:31:08 PM
Last edited
11/12/2021 3:29:26 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest cost
Bid lot list
Lot name : Echipament și accesorii pentru computer
Echipament și accesorii pentru computer
Status
Canceled procedure
Estimated value
467700 MDL
ID
2351f7ea-e7f9-4ef5-824a-f6feb2324932
Minimal step
10008.78
Period of validity of the contract
From 11/18/2021 10:12:03 AM Till 12/31/2021 10:12:03 AM
Link to tender
Tender start
From 11/17/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
O zi buna! În toate pozițiile, indicați marca și modelul, ceea ce este interzis de lege. Vă rugăm să modificați termenii de referință în conformitate cu legislația. Mulțumesc anticipat.
05.11.2021 10:17
Response to clarification: Buna ziua! Recunoaștem că am comis o eroare în ce privește marca și modelul,noi ne-am corectat.Ce ține de termeni,nu este o încălcare a legislației,dacă am indicat un termen mai mare de 7 zile,mai mult timp veți avea pentru colectarea documentelor.Mulțumesc anticipat.
O zi buna! Ați solicitat componente individuale în termenii de referință. Vrei sa le primesti pe piese sau ai nevoie de calculatoare in stare asamblata? Mulțumesc anticipat.
04.11.2021 15:15
Response to clarification: Dorim să le primim pe piese.
Buna ziua , Declaratie pe propria raspundere va fi acceptat ca document care ar confirma ca echipamentul nu este refurbished ?
08.11.2021 09:15
Response to clarification: Buna ziua,Da,noi vom accepta ca document această declarație pe propria răspundere ștampelată și semnată de furnizor.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
467,700.00
MDL
Clarification period:
11/4/2021 10:12:10 AM - 11/9/2021 9:00:00 AM
11/4/2021 10:12:10 AM - 11/9/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
11/9/2021 9:00:00 AM - 11/16/2021 1:00:00 PM
11/9/2021 9:00:00 AM - 11/16/2021 1:00:00 PM