- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/3/2021 4:20:50 PM
Last edited
11/3/2021 6:32:49 PM
MTender ID
CPV code
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
250000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
250,000.00
MDL
Clarification period:
11/3/2021 6:32:49 PM - 11/15/2021 10:00:00 AM
11/3/2021 6:32:49 PM - 11/15/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/15/2021 10:00:00 AM - 11/23/2021 11:00:00 AM
11/15/2021 10:00:00 AM - 11/23/2021 11:00:00 AM