- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Information about the contracting authority
Name
Consiliul raional Floresti
Fiscal code / IDNO
1007601010426
Address
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/3/2021 4:09:52 PM
Last edited
11/3/2021 5:08:14 PM
MTender ID
CPV code
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Analizator automat destinat analizelor biochimice cu system inchis de reactivi
. Sistem analitic automat cu calculator integrat sau exterior ( procesor, monitor, tastatura+mouse) și imprimantă externă 2. Numărul de probe per tavă min. 24 eprubete 3. Tip de lucru continuu 4. Capacitatea de min.150 teste/oră; 5. Posibilitatea efectuării analizelor urgente; 6. Tip probă: ser și plasmă, urină, sînge integru/ hemolizat; 7. Regimuri de măsurare: cinetic, mono și bi cromatic, imunoturbidimetric, controlul calității de reagent rămas, semnalizare lipsă de reagent și probă;
Status
Active
Estimated value
124000 MDL
ID
c5d7c1c4-ce22-46d1-81ba-ee5df82ce947
Minimal step
1240
Period of validity of the contract
From 11/19/2021 4:53:34 PM Till 12/31/2021 4:53:34 PM
Link to tender
Tender start
From 11/17/2021 3:00:00 PM
Lot name : Distilator
1. Repicient min.3 l;дБ 2. Capacitatea de distilare min. 1 l/oră; 3. PH – 5-7; 4. Modul de operare continuu;
Status
Active
Estimated value
3750 MDL
ID
0844acd4-8816-4779-b532-c15ddcd986b5
Minimal step
37.5
Period of validity of the contract
From 11/19/2021 5:08:09 PM Till 12/30/2021 5:08:09 PM
Link to tender
Tender start
From 11/17/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Distilator
3750 MDL
Lot name : Analizator automat destinat analizelor biochimice cu system inchis de reactivi
124000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
127,750.00
MDL
Clarification period:
11/3/2021 5:08:14 PM - 11/9/2021 11:30:00 AM
11/3/2021 5:08:14 PM - 11/9/2021 11:30:00 AM
Bidding period:
11/9/2021 11:30:00 AM - 11/16/2021 11:30:00 AM
11/9/2021 11:30:00 AM - 11/16/2021 11:30:00 AM