- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Information about the contracting authority
Name
Penitenciarul 5 Cahul
Fiscal code / IDNO
1006601002075
Address
MD 3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Trandafirilor 21
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/1/2021 4:02:36 PM
Last edited
11/1/2021 4:18:33 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Procurement procedure documents
anunt de participare a demolarii constructiei p-5 cahul.pdf
-Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
Award documentation
11/1/2021 4:14:50 PM
caietul de sarcini a demolare 2021.pdf semnat
-caietul de sarcini a demolare 2021.pdf semnat
Award documentation
11/1/2021 4:14:50 PM
documentatie standart demolare.pdf semnat
-documentatie standart demolare.pdf semnat
Award documentation
11/1/2021 4:14:50 PM
anunt de participare a demolarii constructiei p-5 cahul.docx
-anunt de participare a demolarii constructiei p-5 cahul.docx
Tender notice
11/1/2021 4:14:50 PM
caietul de sarcini a demolare 2021.docx
-caietul de sarcini a demolare 2021.docx
Award documentation
11/1/2021 4:14:50 PM
documentatie standart demolare.docx
-documentatie standart demolare.docx
Award documentation
11/1/2021 4:14:50 PM
No questions posted
Lot name : Demolarea construcției situat pe teritoriul Penitenciarului nr.-5Cahul.
959483.33 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
959,483.33
MDL
Clarification period:
11/1/2021 4:14:50 PM - 11/6/2021 12:00:00 PM
11/1/2021 4:14:50 PM - 11/6/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
11/6/2021 12:00:00 PM - 11/19/2021 4:00:00 PM
11/6/2021 12:00:00 PM - 11/19/2021 4:00:00 PM