- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/1/2021 3:01:26 PM
Last edited
11/1/2021 3:14:18 PM
MTender ID
CPV code
72600000-6
-
Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Status
Active
Estimated value
426666.67 MDL
ID
78ea66de-05c3-4759-85d5-d795d4d44f0d
Minimal step
1706.67
Period of validity of the contract
From 2/1/2022 3:08:04 PM Till 3/30/2023 2:08:04 PM
Link to tender
Tender start
From 11/25/2021 3:00:00 PM
Lot name : Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
Status
Active
Estimated value
26666.66 MDL
ID
73452713-add3-4278-bd2d-29c635ef187c
Minimal step
106.67
Period of validity of the contract
From 2/1/2022 3:11:17 PM Till 3/30/2023 2:11:17 PM
Link to tender
Tender start
From 11/25/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
documentatia standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2).docx
-Documentatia standard
Award documentation
11/1/2021 3:14:18 PM
No questions posted
Lot name : Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
426666.67 MDL
Lot name : Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
26666.66 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
453,333.33
MDL
Clarification period:
11/1/2021 3:14:18 PM - 11/8/2021 11:00:00 AM
11/1/2021 3:14:18 PM - 11/8/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/8/2021 11:00:00 AM - 11/24/2021 11:00:00 AM
11/8/2021 11:00:00 AM - 11/24/2021 11:00:00 AM