- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Information about the contracting authority
Name
Primaria Bahrinesti
Fiscal code / IDNO
1007601008513
Address
5012,
MOLDOVA,
s.Băhrineşti,
Floreşti,
str. Renasterii 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/1/2021 2:46:20 PM
Last edited
11/15/2021 12:30:00 AM
MTender ID
CPV code
77200000-2
-
Servicii pentru silvicultură
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1069401.9 MDL
ID
b602b9f2-b6fc-4290-81f4-22d0502f6188
Minimal step
10694.02
Period of validity of the contract
From 11/16/2021 7:00:00 PM Till 12/30/2027 6:00:00 PM
Link to tender
Tender start
From 11/15/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante, multumim anticipat.
10.11.2021 15:07
Response to clarification: c.f. 1007601008513 IBAN MD03TRPDBF222990D11013AB c.b. TREZMD2X
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,069,401.90
MDL
Clarification period:
11/1/2021 3:00:26 PM - 11/11/2021 1:00:00 PM
11/1/2021 3:00:26 PM - 11/11/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
11/11/2021 1:00:00 PM - 11/15/2021 12:30:00 AM
11/11/2021 1:00:00 PM - 11/15/2021 12:30:00 AM