- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de pază
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Serviciile de paza fizică pentru 12 luni începând cu 01.01.2022
CNAS, mun. Chişinău, str. Gh. Tudor, 3 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 2/24 ore Timpul pazei 08.00 - 08.00 (1,2,3,4,5,6,7) Orele de pază în lună 1464 NOTĂ Paza în regim NON-STOP Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Botanica, mun. Chişinău, str. Burebista, 108 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/24 ore Timpul pazei 08.00 - 08.00 (1,2,3,4,5,6,7) Orele de pază în lună 732 NOTĂ Paza în regim NON-STOP Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Buiucani, mun. Chişinău, str. Gh. Enescu, 21 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Centru, mun. Chişinău, str. 31 august 1989, 87 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00 - 17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători. Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Ciocana, mun. Chişinău, str. Meşterul Manole 12 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s. Râşcani, mun. Chişinău, bd. Grigore Vieru 22/1 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS, mun.Bălţi, str. 31 August, 47 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/23/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Anunț de participare
Technical specifications
10/28/2021 3:51:33 PM
Caiet de Sarcini
Technical specifications
10/28/2021 3:51:33 PM
Documentația Standard
Technical specifications
10/28/2021 3:51:33 PM
Documetația Standard format Word
Technical specifications
10/28/2021 3:51:33 PM
Anunț de Participare modificat
Tender notice
11/5/2021 11:02:15 AM
Caietul de Sarcini modificat
Technical specifications
11/5/2021 11:02:15 AM
Documentația Standard modificat
Award documentation
11/5/2021 11:02:15 AM
DUAE
Evaluation criteria/evaluation factors
11/5/2021 11:02:15 AM
02.11.2021 12:43
Response to clarification: Stimate operatorul economic în Documentația Standard ”Instrucţiuni pentru autorități contractante și ofertanţi” sunt mai multe puncte care privăd asocierea mai multor persoane juridice. pct. 15. Mai multe persoane juridice au dreptul să se asocieze în scopul depunerii unei oferte comune, de asemenea, fiecare asociat urmează să prezinte DUAE-ul separat. Asocierea trebuie prezentată în formă scrisă la solicitarea autorității contractante, odată ce a fost declarat în DUAE. Totodată, la pregătirea ofertei trageți atenția la puncte 39, 40, 52, 64, 66 și la formularele specifice procesului de asociere să fie descris corect rolurile asociaților și asumare obligațiilor la îndeplinirea contractului.
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/28/2021 3:51:33 PM - 11/10/2021 12:00:00 PM
11/10/2021 12:00:00 PM - 11/22/2021 12:00:00 PM