- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mobilier, conform necesităţilor Armatei Naţionale - în repetare
Mobilier, conform necesităţilor Armatei Naţionale - în repetare
Mobilier, conform necesităţilor Armatei Naţionale - în repetare
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/28/2021 3:33:27 PM
Last edited
10/28/2021 4:01:11 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Dulap pentru dosare 2/0,8
Dulap pentru dosare 2/0,8
Lot name : Dulap pentru haine 2,0/0,8
Dulap pentru haine 2,0/0,8
Lot name : Dulap pentru haine 2,0/0,8
Dulap pentru haine 2,0/0,8
Lot name : Scaune ISO
Scaune ISO
Lot name : Noptieră de birou cu sertare
Noptieră de birou cu sertare
Lot name : Dulap cu uşi glisante 2/1,4
Dulap cu uşi glisante 2/1,4
Lot name : Dulap cu uşi glisante 2/1,2
Dulap cu uşi glisante 2/1,2
Lot name : Masă cu tumbă 1,6/0,6
Masă cu tumbă 1,6/0,6
Lot name : Tumbă de birou 1000x600x500
Tumbă de birou 1000x600x500
Procurement procedure documents
anunt de participare mobilier iii repetare.signed.pdf
-Anunt de participare
Award documentation
10/28/2021 4:01:11 PM
No questions posted
Lot name : Scaune ISO
15088 MDL
Lot name : Tumbă de birou 1000x600x500
1200 MDL
Lot name : Dulap pentru dosare 2/0,8
16900 MDL
Lot name : Noptieră de birou cu sertare
18800 MDL
Lot name : Dulap cu uşi glisante 2/1,4
5000 MDL
Lot name : Dulap pentru haine 2,0/0,8
17500 MDL
Lot name : Dulap cu uşi glisante 2/1,2
4800 MDL
Lot name : Masă cu tumbă 1,6/0,6
1400 MDL
Lot name : Dulap pentru haine 2,0/0,8
15750 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
96,438.00
MDL
Clarification period:
10/28/2021 4:01:11 PM - 11/2/2021 11:00:00 AM
10/28/2021 4:01:11 PM - 11/2/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/2/2021 11:00:00 AM - 11/4/2021 3:00:00 PM
11/2/2021 11:00:00 AM - 11/4/2021 3:00:00 PM