- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Fiscal code / IDNO
1021601000115
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/28/2021 3:08:56 PM
Last edited
10/28/2021 3:30:12 PM
MTender ID
CPV code
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Serviciilor de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Tur 15.11.2021 (3 persoane – maturi însoțitori) Retur 17.11.2021 (6 persoane – 3 maturi însoțitori, 1 copil – 2007, 1 copil – 2005, 1 copil – 2019) Prețul biletului va include valoarea tuturor taxelor (taxe aeroport, taxe pentru bagaj de cală etc.) Nu se acceptă ofertele companiilor low cost.
Status
Active
Estimated value
23000 MDL
ID
bbf03f21-426a-4a0e-b215-da1ca19707c7
Minimal step
230
Period of validity of the contract
From 11/8/2021 4:29:39 PM Till 12/31/2021 4:29:39 PM
Link to tender
Tender start
From 11/4/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Serviciilor de transport aerian de pasageri (bilete avia)
23000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
23,000.00
MDL
Clarification period:
10/28/2021 3:30:12 PM - 11/1/2021 10:00:00 AM
10/28/2021 3:30:12 PM - 11/1/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/1/2021 10:00:00 AM - 11/3/2021 11:00:43 AM
11/1/2021 10:00:00 AM - 11/3/2021 11:00:43 AM