- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2022
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2022
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Fiscal code / IDNO
1003600152570
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/28/2021 2:52:50 PM
Last edited
10/28/2021 3:02:29 PM
MTender ID
CPV code
90520000-8
-
Servicii privind deşeurile radioactive, toxice, medicale şi periculoase
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase
Status
Active
Estimated value
179500 MDL
ID
cb2836b2-00fb-4b8c-980d-abf1ef807dd0
Minimal step
1795
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/15/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare deseuri medicale.semnat.pdf
Anunt de participare
Award documentation
10/28/2021 3:02:29 PM
documentatia standard deseuri medicale.semnat.pdf
Documentatia standard
Award documentation
10/28/2021 3:02:29 PM
No questions posted
Lot name : Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase
179500 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
179,500.00
MDL
Clarification period:
10/28/2021 3:02:29 PM - 11/3/2021 6:00:00 PM
10/28/2021 3:02:29 PM - 11/3/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/3/2021 6:00:00 PM - 11/12/2021 6:00:00 PM
11/3/2021 6:00:00 PM - 11/12/2021 6:00:00 PM