- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Pretura sectorului Ciocana
Fiscal code / IDNO
1007601010518
Address
MD2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Mircea cel Batrin 4/3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/28/2021 2:39:13 PM
Last edited
11/4/2021 5:09:04 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Procurement procedure documents
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
02.11.2021 02:31
Response to clarification: Buna. Scrisoare de garanție bancară-copie, întocmită în conformitate cu cerințele stabilite în Documentația standard (anexa nr. 9), prezentată la solicitarea beneficiarului în original la sediul autorității contractante, confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a Participantului.
Lot name : Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
16176967 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
16,176,967.00
MDL
Clarification period:
10/28/2021 2:41:27 PM - 11/9/2021 2:00:00 PM
10/28/2021 2:41:27 PM - 11/9/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
11/9/2021 2:00:00 PM - 11/17/2021 2:00:00 PM
11/9/2021 2:00:00 PM - 11/17/2021 2:00:00 PM