- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatorului de energie electrica Diesel, pentru anul 2022
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatorului de energie electrica Diesel, pentru anul 2022
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatorului de energie electrica Diesel, pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Fiscal code / IDNO
1003600152606
Address
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Serviciul achizitii publice
Contact phone
022250809, 022250707
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/26/2021 3:26:12 PM
Last edited
10/27/2021 10:37:19 AM
MTender ID
CPV code
50532300-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatoarelor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : 1.Servicii de deservire și mentenantă a generatorului diesel (EMSA GENERATOR E DT EG 0825), inclusiv piesele de schimb
1.Servicii de deservire și mentenantă a generatorului diesel (EMSA GENERATOR E DT EG 0825), inclusiv piesele de schimb
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : 1.Servicii de deservire și mentenantă a generatorului diesel (EMSA GENERATOR E DT EG 0825), inclusiv piesele de schimb
30000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
30,000.00
MDL
Clarification period:
10/26/2021 3:35:39 PM - 11/1/2021 10:00:00 AM
10/26/2021 3:35:39 PM - 11/1/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/1/2021 10:00:00 AM - 11/5/2021 10:00:00 AM
11/1/2021 10:00:00 AM - 11/5/2021 10:00:00 AM