- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mobilier conform necesităților Instituției Publice Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" mun. Bălți str. Ștefan cel Mare,81
Mobilier conform necesităților Instituției Publice Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" mun. Bălți str. Ștefan cel Mare,81
Mobilier conform necesităților Instituției Publice Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" mun. Bălți str. Ștefan cel Mare,81
Information about the contracting authority
Name
Instituţia Publică Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" din mun. Bălţi
Fiscal code / IDNO
1017620004234
Address
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str. Ștefan cel Mare,81
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/26/2021 3:09:44 PM
Last edited
10/26/2021 3:23:21 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Mobilier pentru centrul de documentare și informare
Conform caietului de sarcini
Status
Active
Estimated value
27000 MDL
ID
37917089-52c9-497d-a330-dc5f3d0758d8
Minimal step
270
Period of validity of the contract
From 11/17/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/11/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Mobilier pentru centrul de documentare și informare
27000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
27,000.00
MDL
Clarification period:
10/26/2021 3:23:21 PM - 11/2/2021 11:00:00 AM
10/26/2021 3:23:21 PM - 11/2/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/2/2021 11:00:00 AM - 11/10/2021 3:00:00 PM
11/2/2021 11:00:00 AM - 11/10/2021 3:00:00 PM