- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lotul 1 - Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți Gimnaziul nr. 19 (58 tone) – sat. Elizaveta - 023168281; mun. Bălți, str. Coșbuc, 25 (7,4 tone) -023123259; mun. Bălți, str. sf. Nicolae, 30 (3,7 tone) - 023144994
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/11/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/8/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Anunț de participare WORD
Award documentation
10/26/2021 11:20:19 AM
Anunț de participare PDF, semnat
Award documentation
10/26/2021 11:20:19 AM
Formulare, specificații tehnice și de preț, contract-model WORD
Award documentation
10/26/2021 11:20:19 AM
Doc.standard PDF, semnat
Award documentation
10/26/2021 11:20:19 AM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/26/2021 11:20:19 AM - 11/1/2021 1:00:00 PM
11/1/2021 1:00:00 PM - 11/5/2021 10:00:00 AM