- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de publicitate și materiale promoționale în cadrul proiectului investițional “Developing and implementing an common Emergency Situation Management System by Ibănești commune from Vaslui county and Carahasani village from Ștefan Vodă district”
Autoritatea contractantă dorește achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale necesare promovării proiectului investițional menționat anterior, respectiv: - comunicate de presă; - articol reprezentând proiectul; - crearea și actualizarea unui website; - pliante; - roll-up; - broșuri și invitații; - autocolante.
Autoritatea contractantă dorește achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale necesare promovării proiectului investițional menționat anterior, respectiv: - comunicate de presă; - articol reprezentând proiectul; - crearea și actualizarea unui website; - pliante; - roll-up; - broșuri și invitații; - autocolante.
Information about the contracting authority
Name
Primaria s. Carahasani
Fiscal code / IDNO
1007601005316
Address
MD 4214,
MOLDOVA,
s.Carahasani,
Ştefan Vodă,
str.Alexandru cel Bun
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/26/2021 10:55:28 AM
Last edited
11/15/2021 4:00:00 PM
MTender ID
CPV code
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale
Autoritatea contractantă dorește achiziția serviciilor de publicitate și a materialelor promoționale necesare promovării proiectului investițional menționat anterior, respectiv: - comunicate de presă; - articol reprezentând proiectul; - crearea și actualizarea unui website; - pliante; - roll-up; - broșuri și invitații; - autocolante.
Status
The procedure did not take place
Estimated value
7084.63 EUR
ID
ccb6d603-4431-4506-93f3-3cadd233577a
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
7,084.63
EUR
Clarification period:
10/26/2021 12:02:18 PM - 11/8/2021 4:00:00 PM
10/26/2021 12:02:18 PM - 11/8/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
11/8/2021 4:00:00 PM - 11/15/2021 4:00:00 PM
11/8/2021 4:00:00 PM - 11/15/2021 4:00:00 PM