- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/26/2021 10:46:12 AM
Last edited
11/11/2021 5:56:19 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022 (Benzină Premium 95 și Motorină Euro 5)
Status
Canceled procedure
Estimated value
1774083.33 MDL
ID
338299d7-e6a6-4566-8d77-066267540d8d
Procurement procedure documents
anunt_de_participare produse petroliere.pdf
Anunt_de_participare în format pdf
Tender notice
10/26/2021 11:17:18 AM
lista statiilor peco.docx
Lista statiilor peco în format word.
Award documentation
10/26/2021 11:17:18 AM
doc standart produse petroliere 2022.docx
Doc standart produse petroliere 2022 în format word.
Award documentation
10/26/2021 11:17:18 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,774,083.33
MDL
Clarification period:
10/26/2021 11:17:18 AM - 11/5/2021 10:00:00 AM
10/26/2021 11:17:18 AM - 11/5/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/5/2021 10:00:00 AM - 11/10/2021 10:00:00 AM
11/5/2021 10:00:00 AM - 11/10/2021 10:00:00 AM