- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea minitractoarelor multifuncționale
Achiziționarea minitractoarelor multifuncționale si accesorii aferente.
Achiziționarea minitractoarelor multifuncționale si accesorii aferente.
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 5:31:38 PM
Last edited
11/4/2021 2:33:32 PM
MTender ID
CPV code
34100000-8
-
Autovehicule
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea minitractoarelor multifuncționale
Achiziționarea unui set de minitractor multifuncțional și a unui set de accesorii conform caietului.
Lot name : Achiziționarea minitractoarelor multifuncționale
Achiziționarea unui set de minitractor multifuncțional și a unui set de accesorii conform caietului.
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1926680 MDL
ID
e4a69bd3-13ce-4dfb-8473-b3370e25a7da
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Achiziționarea minitractoarelor multifuncționale
1926680 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
3,853,360.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 5:49:16 PM - 11/10/2021 11:00:00 AM
10/25/2021 5:49:16 PM - 11/10/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/10/2021 11:00:00 AM - 11/30/2021 10:00:00 AM
11/10/2021 11:00:00 AM - 11/30/2021 10:00:00 AM