- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Procurement procedure documents
caiet de sarcini
Award documentation
10/25/2021 4:48:11 PM
anunt de participare
Award documentation
10/25/2021 4:48:11 PM
documentatia standard
Award documentation
10/25/2021 4:48:11 PM
caiet de sarcini
Award documentation
10/25/2021 4:57:35 PM
27.10.2021 14:34
Response to clarification: Bună ziua! Beneficiarul plăţii: Primăria com. Agronomovca Denumirea Băncii: Trezoreria Regională Centru Codul fiscal: 1007601004711 Contul de decontare: 226606 Contul trezorerial: MD93TRPCDH518410A00978AA Contul bancar: TREZMD2X Trezoreria regională: Centru
01.11.2021 11:02
Response to clarification: Buna ziua! Am incarcat!
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/25/2021 4:48:11 PM - 11/3/2021 10:37:51 AM
11/3/2021 10:37:51 AM - 11/10/2021 6:37:06 AM