- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 2:15:53 PM
Last edited
10/25/2021 2:32:54 PM
MTender ID
CPV code
50532400-7
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de distribuţie electrică
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Status
Active
Estimated value
50000 MDL
ID
1b8d0761-c941-4f53-acb4-fcb33561cd55
Minimal step
500
Period of validity of the contract
From 11/12/2021 3:31:05 PM Till 12/30/2021 3:31:05 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
50000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
50,000.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 2:32:54 PM - 10/26/2021 3:00:00 PM
10/25/2021 2:32:54 PM - 10/26/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
10/26/2021 3:00:00 PM - 10/28/2021 3:00:00 PM
10/26/2021 3:00:00 PM - 10/28/2021 3:00:00 PM