- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Dulap cu rafturi
Dulap cu rafturi
Information about the contracting authority
Name
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 1:41:17 PM
Last edited
10/25/2021 1:48:19 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Dulap cu rafturi
Procurement procedure documents
anunț_de_participare_mobilier prima casa.semnat.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Award documentation
10/25/2021 1:48:19 PM
caiet de sarcini dulap prima casă.semnat.pdf
Caiet de sarcini
Award documentation
10/25/2021 1:48:19 PM
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Award documentation
10/25/2021 1:48:19 PM
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formularul informativ
Award documentation
10/25/2021 1:48:19 PM
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Declarația privind situația personală a operatorului economic
Award documentation
10/25/2021 1:48:19 PM
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Declarația privind conduita etică
Award documentation
10/25/2021 1:48:19 PM
No questions posted
Lot name : Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
50000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
50,000.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 1:48:19 PM - 10/27/2021 1:00:00 PM
10/25/2021 1:48:19 PM - 10/27/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
10/27/2021 1:00:00 PM - 11/1/2021 2:00:00 PM
10/27/2021 1:00:00 PM - 11/1/2021 2:00:00 PM