- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare (fructe și legume)
Produse alimentare (fructe și legume)
Produse alimentare (fructe și legume)
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Fiscal code / IDNO
1007601000883
Address
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 12:57:30 PM
Last edited
10/25/2021 3:12:41 PM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Ceapă
Ceapă uscată
Status
Active
Estimated value
6500 MDL
ID
0961aec1-d22b-471b-a7b4-b974efa63ebb
Minimal step
32.5
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:03:14 PM Till 12/30/2021 3:03:14 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 1:00:00 PM
Lot name : Morcov
Morcov proaspăt
Status
Active
Estimated value
7000 MDL
ID
f7fd4c52-1f75-475a-bd0e-2f1857718ed4
Minimal step
35
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:04:58 PM Till 12/30/2021 3:04:58 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 1:18:30 PM
Lot name : Sfeclă roșie
Sfeclă roșie proaspătă
Status
Active
Estimated value
9750 MDL
ID
4d6dd78c-5dc8-4e67-9b59-dd8b7a67c7e9
Minimal step
48.75
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:06:07 PM Till 12/30/2021 3:06:07 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 1:37:00 PM
Lot name : Ridiche neagră
Ridiche neagră
Status
Active
Estimated value
8500 MDL
ID
68f5c035-9d33-4e12-a76e-5e846298bae2
Minimal step
42.5
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:42:56 PM Till 12/30/2021 3:42:56 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 1:55:30 PM
Lot name : Cartofi
Cartofi proaspeți
Status
Active
Estimated value
48000 MDL
ID
d7c8d8e4-7c63-4e32-90ac-5e2d6b740efa
Minimal step
240
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:54:07 PM Till 12/30/2021 3:54:07 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 2:14:00 PM
Lot name : Varză
Varză proaspătă
Status
Active
Estimated value
15000 MDL
ID
111b7b43-ea99-4122-a240-d25520cc08d9
Minimal step
75
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:55:19 PM Till 12/30/2021 3:55:19 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 2:32:30 PM
Lot name : Mere
Mere dulci
Status
Active
Estimated value
15000 MDL
ID
b6e671eb-d25b-4fc3-bea4-8f5e78a8f5e5
Minimal step
75
Period of validity of the contract
From 11/1/2021 3:56:32 PM Till 12/30/2021 3:56:32 PM
Link to tender
Tender start
From 10/29/2021 2:51:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Ceapă
6500 MDL
Lot name : Morcov
7000 MDL
Lot name : Varză
15000 MDL
Lot name : Mere
15000 MDL
Lot name : Cartofi
48000 MDL
Lot name : Sfeclă roșie
9750 MDL
Lot name : Ridiche neagră
8500 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
109,750.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 3:12:41 PM - 10/26/2021 4:00:00 PM
10/25/2021 3:12:41 PM - 10/26/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
10/26/2021 4:00:00 PM - 10/28/2021 5:00:00 PM
10/26/2021 4:00:00 PM - 10/28/2021 5:00:00 PM