- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 11:45:19 AM
Last edited
11/1/2021 9:25:24 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Procurement procedure documents
Bună ziua!
Puteți vă rog încărca proiectul, pentru a putea corect întocmi Devizele.
01.11.2021 10:00
Response to clarification: Bună ziua, proiectul îl puteți ridica de pe adresa autorității contractante.
Lot name : Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
500000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
500,000.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 11:47:43 AM - 11/1/2021 11:00:00 AM
10/25/2021 11:47:43 AM - 11/1/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/1/2021 11:00:00 AM - 11/9/2021 11:00:00 AM
11/1/2021 11:00:00 AM - 11/9/2021 11:00:00 AM