- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 11:41:34 AM
Last edited
10/25/2021 12:29:52 PM
MTender ID
CPV code
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Procurement procedure documents
Buna ziua, detineti schemele la panouri electrice?
26.10.2021 13:43
Response to clarification: Shemele la panouri electrice sînt strict numai pentru uz intern de serviciu.
Pentru a efectua masurarile de laborator avem nevoie de shemele electrice nonofilare (inclusiv si schimbarile daca au avut loc), o sa le prezentati OE desemnat cistigator?
27.10.2021 11:11
Response to clarification: Schemele vor fi prezentate numai operatorului cîștigător.
Lot name : Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
66666.67 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
66,666.67
MDL
Clarification period:
10/25/2021 11:44:47 AM - 10/29/2021 11:00:00 AM
10/25/2021 11:44:47 AM - 10/29/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
10/29/2021 11:00:00 AM - 11/1/2021 12:00:00 PM
10/29/2021 11:00:00 AM - 11/1/2021 12:00:00 PM