- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de verificare a eficacității funcționării sistemei de ventilare (Repetat)
Servicii de verificare a eficacității funcțion. sistemei de ventilare (Repetat)
Servicii de verificare a eficacității funcțion. sistemei de ventilare (Repetat)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Fiscal code / IDNO
1003600152606
Address
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Serviciul achizitii publice
Contact phone
022250809, 022250707
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 11:40:49 AM
Last edited
10/25/2021 11:52:34 AM
MTender ID
CPV code
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de verificare a eficacității funcționării sistemei de ventilare
Conform caietului de sarcini anexat la procedura de achiziție
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de verificare a eficacității funcționării sistemei de ventilare
13000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
13,000.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 11:49:46 AM - 10/28/2021 10:00:00 AM
10/25/2021 11:49:46 AM - 10/28/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/28/2021 10:00:00 AM - 11/2/2021 9:30:00 AM
10/28/2021 10:00:00 AM - 11/2/2021 9:30:00 AM