- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Repetat - lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Repetat - lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat - lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Procurement procedure documents
28.10.2021 15:09
Response to clarification: p.19 - conform normativelorTsH91A 6 buc. arbori 30 buc conform normativelor TsH109C
28.10.2021 15:09
Response to clarification: p17- conform CL17B construcție metalice cu măsurări la fața locului greutatea de 300kg. arbore conform normelor TsH109C 30 buc din caietul de sarcini.
29.10.2021 11:45
Response to clarification: Va rog , ca să vă transmit poze dati un e-mail . Pozele sunt foarte clare şi va fi mai usor pentru vizualizare.
29.10.2021 11:46
Response to clarification: conform pozelor
29.10.2021 11:47
Response to clarification: catalpa decorativi de 3 m. înalţime ţi virsta 5 ani.
29.10.2021 11:56
Response to clarification: Formularul putem sa va transmitem suplimentar prin e-mail
29.10.2021 12:02
Response to clarification: Vă rog, contactaţi specialistul în construcţie 0230-22033
29.10.2021 11:58
Response to clarification: schiţa prin e-mail
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/25/2021 11:09:11 AM - 10/30/2021 8:00:00 AM
10/30/2021 8:00:00 AM - 11/8/2021 10:00:00 AM