- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Afacerilor Interne
Fiscal code / IDNO
1006601000130
Address
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare, 75
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 10:47:42 AM
Last edited
10/25/2021 10:55:21 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
266666 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
266,666.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 10:53:56 AM - 11/1/2021 10:00:00 AM
10/25/2021 10:53:56 AM - 11/1/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/1/2021 10:00:00 AM - 11/8/2021 11:00:00 AM
11/1/2021 10:00:00 AM - 11/8/2021 11:00:00 AM