- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mentenanța stației de telefon
Mentenanța stației de telefon
Mentenanța stației de telefon
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Fiscal code / IDNO
1003600152606
Address
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Serviciul achizitii publice
Contact phone
022250809, 022250707
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
10/25/2021 9:01:51 AM
Last edited
10/25/2021 11:48:07 AM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Mentenanța stației de telefon
• Servicii de menținere în lucru, verificare, upgrade și update a stației de telefon Ericsson md 110
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Mentenanța stației de telefon
24000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
24,000.00
MDL
Clarification period:
10/25/2021 9:05:31 AM - 10/29/2021 10:00:00 AM
10/25/2021 9:05:31 AM - 10/29/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
10/29/2021 10:00:00 AM - 11/8/2021 9:30:00 AM
10/29/2021 10:00:00 AM - 11/8/2021 9:30:00 AM