- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reconstrucția cu reparatie capitală a ”Casei de cultură”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Soluții arhitecturale, lucrări de executare a pereului și demolarea scărilor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Soluții arhitecturale, lucrări de executare a pereului și demolarea scărilor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Status
Estimated value
ID
Lot name : Lucrări de instalare a scaunelor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Lucrări de instalare a scaunelor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Lot name : Lucrări de confecționare a îmbrăcămintei scenice inclusive mecanismul scenic a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Lucrări de confecționare a îmbrăcămintei scenice inclusive mecanismul scenic a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Procurement procedure documents
-Anunț de participare
Tender notice
10/23/2021 11:19:49 PM
-Solutii arhitecturale
Technical specifications
10/23/2021 11:19:49 PM
-demolarea scarilor
Technical specifications
10/23/2021 11:19:49 PM
montarea scaune
Technical specifications
10/23/2021 11:19:49 PM
-confecționarea si instalarea îmbrăcămintei scenice inclusiv mecanismul scenic
Technical specifications
10/23/2021 11:19:49 PM
24.10.2021 19:06
Response to clarification: Pentru fiecare LOT separat sunt atasate caietele de sarcini, cind accesati lotul puteti vedea caiatele de sarcini, asa prevede procedura de plasare a achizitiilor cu mai multe loturi.
25.10.2021 14:34
Response to clarification: În cazul în care contractul este împărțit pe loturi un operator economic poate depune oferta (se va selecta): 1) Pentru mai multe loturi. Se pot face oferte pentru fiecare LOT separat.
27.10.2021 23:09
Response to clarification: am fact corectarile in caietul de sarcini, va multumim
28.10.2021 00:05
Response to clarification: Beneficiar:MF-TR Centru Ialoveni Primaria Bardar CODUL IBAN MD98TRPCDR518410A01206AA CODUL FISCAL 1007601007181
28.10.2021 23:35
Response to clarification: Va rugam sa incercati din nou.
Bid evaluation
Estimated value without VAT10/23/2021 11:19:49 PM - 11/3/2021 12:00:00 PM
11/3/2021 12:00:00 PM - 11/8/2021 11:00:00 AM