- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționaraea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Information about the contracting authority
Name
Liceul Teoretic Magdacesti
Fiscal code / IDNO
1012620009429
Address
4829,
MOLDOVA,
s.Măgdăceşti,
Criuleni,
str.Stefan cel Mare 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
10/23/2021 5:26:11 PM
Last edited
12/30/2021 12:32:00 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Achiziționarea lucrărilor la “Reabilitarea sistemului de încalzire și schimbarea traseului de agent termic la Liceul Teoretic Măgdăcești, rnul Criuleni ”
Status
Canceled procedure
Estimated value
723789 MDL
ID
244d0ca1-548e-497c-89e3-32837f4d2467
Procurement procedure documents
lt măgdăcești caiet de sarcini.general.doc
Caiet de sarcini
Award documentation
10/23/2021 5:38:22 PM
lt măgdăcești caiet de sarcini.general.doc
Caiet de sarcini
Award documentation
10/23/2021 5:38:22 PM
Buna ziua! Explicati Va rog:
1. care este grosimea termoizolatiei la reteaua exterioara de agent termic p.9 CS;
2. care este tipul, Bloc-perete pentru subsol - p.10 CS;
3. in doc de licitatie nu se observa garantia pentru oferta, ori nu se cere?
27.10.2021 18:11
Response to clarification: Bună seara! 1. Grosimea termoizolației la rețeaua de agent termic e de 10 cm. 2. Pereții din subsol sunt construiți din blocuri de beton. 3. Nu cerem garanție bancară, dar oferta Dumneavoastră trebuie să fie valabilă 60 de zile.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
723,789.00
MDL
Clarification period:
10/23/2021 5:38:22 PM - 10/28/2021 2:00:00 PM
10/23/2021 5:38:22 PM - 10/28/2021 2:00:00 PM
Bidding period:
10/28/2021 2:00:00 PM - 11/5/2021 3:00:00 PM
10/28/2021 2:00:00 PM - 11/5/2021 3:00:00 PM